Skip to main content

MS Excel - Level 1 (Ukrainian)


iMMAP
Course is full

Запис на тренінг

Щоб записатися на курс натисніть кнопку "Enroll Now" та зареєструйтесь.

Про цей курс

У надзвичайних гуманітарних ситуаціях обробка даних відіграє ключову роль для підтримки прийняття рішень і координації реагування. Щоб гарантувати, що гуманітарні заходи відповідають потребам на місцях, дані з різних джерел необхідно консолідувати, обробляти та аналізувати, щоб отримати корисну інформацію. Microsoft Excel — це потужний інструмент, який використовується для організації даних, виконання обчислень, аналізу та візуалізації інформації.

На Рівні 1 учасники ознайомляться з основами роботи у MS Excel. Буде розглянуто інтерфейс та функції програми, роботу з аркушами та стовпцями, візуалізацію даних з використанням таблиць та діаграм. Учасники також навчаться застосовувати математичні операції, та прості формули (LEFT, RIGHT, MID, CONCATENATE, UPPER, LOWER, PROPER, TRIM та COUNTIFS), а також очищувати та фільтрувати дані за допомогою різних функцій та комбінацій гарячих клавіш.

Навчальні матеріали будуть корисними для партнерів, які в своїй діяльності працюють із зберіганням, аналізом та організацію даних.

Тренінг передбачається у вигляді інтерактивної та практичної сесії, де учасники зможуть ставити запитання та працювати з матеріалами.

Місце проведення

Київ (очна сесія)

Вимоги

Програмне забезпечення Microsoft Excel, Ноутбук

Розпорядок денний

Завантажити програму тренінгу.

Якщо реєстрація закрита

Якщо реєстрацію закрито, але Ви бажаєте відвідати тренінг, заповніть, будь ласка, цю форму, щоб повідомити про свою зацікавленість.