Skip to main content

MS Excel - Level 1 (Ukrainian)


iMMAP
Enrollment is Closed

Запис на тренінг

Щоб записатися на курс натисніть кнопку "Enroll Now" та зареєструйтесь.

Про цей курс

У надзвичайних гуманітарних ситуаціях обробка даних відіграє ключову роль для підтримки прийняття рішень і координації реагування. Щоб гарантувати, що гуманітарні заходи відповідають потребам на місцях, дані з різних джерел необхідно консолідувати, обробляти та аналізувати, щоб отримати корисну інформацію. Microsoft Excel — це потужний інструмент, який використовується для організації даних, виконання обчислень, аналізу та візуалізації інформації.

На Рівні 1 учасники ознайомляться з основами роботи у MS Excel. Буде розглянуто інтерфейс та функції програми, роботу з аркушами та стовпцями, візуалізацію даних з використанням таблиць та діаграм. Учасники також навчаться застосовувати математичні операції, та прості формули (LEFT, RIGHT, MID, CONCATENATE, UPPER, LOWER, PROPER, TRIM та COUNTIFS), а також очищувати та фільтрувати дані за допомогою різних функцій та комбінацій гарячих клавіш.

Навчальні матеріали будуть корисними для партнерів, які в своїй діяльності працюють із зберіганням, аналізом та організацію даних.

Тренінг передбачається у вигляді інтерактивної та практичної сесії, де учасники зможуть ставити запитання та працювати з матеріалами.

Місце проведення

Оффлайн - Дніпро

Вимоги

Програмне забезпечення Microsoft Excel, Ноутбук

Розпорядок денний

Завантажити програму тренінгу.