Skip to main content

Introduction to QGIS (Ukrainian)


iMMAP
Enrollment is Closed

About This Course

QGIS – це потужний та безкоштовний інструмент географічної інформаційної системи (ГІС) для створення, редагування аналізу та інтерпретації даних у географічному контексті. Величезний набір функціональних можливостей QGIS можна адаптувати до конкретних потреб гуманітарних організацій, незважаючи на відмінності в робочих профілях. Крім комплексного геопросторового аналізу для підтримки обґрунтованих рішень, QGIS може візуалізувати дані на картах, графіках та діаграмах, щоб перетворити складну інформацію на зрозумілий та привабливий матеріал для взаємодії та прийняття рішень.

Цей курс розроблений для користувачів початкового рівня та надасть вичерпний огляд набору навичок, необхідних для створення карт. Під час сесії ви дізнаєтесь про основи географічних інформаційних систем (ГІС), як імпортувати та об’єднувати дані, а також як створювати різні типи карт і вибрати правильний стиль візуалізації, щоб створювати значущі та легкі для сприйняття продукти. Навчання передбачається як інтерактивне та практичне заняття, де учасники зможуть ставити запитання та виконувати вправи.

iMMAP постійно працює над розширенням технічних матеріалів і на наступних етапах запропонує зацікавленим партнерам гуманітарного сектору тренінги для більш глибокого розуміння ГІС, включаючи аналіз геопросторових даних, моделювання та виконання складних завдань для автоматизації інтеграції даних у геопросторові бази даних.

Location

Київ (очна сесія)

Requirements

Програмне забезпечення QGIS (Безкоштовно), Ноутбук

Agenda

Завантажити програму тренінгу.

Enrollment

Якщо реєстрацію закрито, але Ви бажаєте відвідати тренінг, заповніть, будь ласка, цю форму, щоб повідомити про свою зацікавленість.