Skip to main content

Цикл Гуманітарних Програм (ЦГП) (Українська)


iMMAP
Enrollment is Closed

About This Course

Управління інформацією/інформаційний менеджмент під час надзвичайної гуманітарної ситуації є важливою частиною будь-якої операції. Гуманітарна спільнота визнає важливість збору достовірних даних про місцезнаходження постраждалих, що їм терміново потрібно, хто найкраще може їм допомогти, а також цінність цієї інформації для ефективної та своєчасної гуманітарної допомоги. Цей курс має на меті надати інформацію початкового/середнього рівня щодо гуманітарної координації та ролі інформаційного менеджменту (ІМ) у гуманітарному реагуванні. Він призначений насамперед для партнерів-виконавців і має на меті посилити участь у гуманітарній координації та звітності. Тренінг передбачається як інтерактивна сесія з місцем, де учасники зможуть ставити запитання та працювати з матеріалами. .

Розвинути розуміння партнерами кластеру циклу гуманітарних програм (ЦГП) і ролі інформаційного менеджменту в гуманітарному реагуванні. На цьому тренінгу ви зможете:

  • Зрозуміти роль інформаційного менеджменту в гуманітарній сфері
  • Дізнатись, як працює Цикл Гуманітарних Програм (ЦГП), ролі, обов’язки та основні продукти
  • Зрозуміти структуру гуманітарних кластерів, підкластерів і робочих груп
  • Зрозуміти мету моніторингу гуманітарного реагування та звітності 5Ws
  • Дізнатись про механізм Екстренного звернення (Flash Appeal)

Location

Онлайн

Requirements

Ноутбук, підключення до мережі Інтернет

Agenda

Завантажити програму тренінгу.

Enrollment

Якщо реєстрацію закрито, але Ви бажаєте відвідати тренінг, заповніть, будь ласка, цю форму, щоб повідомити про свою зацікавленість.