Skip to main content

MS Excel - Level 2 (Ukrainian)


iMMAP
Course is full

Запис на тренінг

Щоб записатися на курс натисніть кнопку "Enroll Now" та зареєструйтесь.

Про цей курс

У надзвичайних гуманітарних ситуаціях обробка даних відіграє ключову роль для підтримки прийняття рішень і координації реагування. Щоб гарантувати, що гуманітарні заходи відповідають потребам на місцях, дані з різних джерел необхідно консолідувати, обробляти та аналізувати, щоб отримати корисну інформацію. Microsoft Excel — це потужний інструмент, який використовується для організації даних, виконання обчислень, аналізу та візуалізації інформації.

На Рівні 2 учасники ознайомляться як використовувати складні функції, такі як IF, IFSUM, XLOOKUP, VLOOKUP та INDEX + MATCH для швидкої обробки даних. Опанують навички створення та редагування зведених таблиць для аналізу даних. Також буде розглянуто створення та редагування зведених діаграм, підключення та налаштування роздільників. Крім того, учасники зможуть дізнатися, як створювати розкривні списки та пов'язані розкривні списки для зручного фільтрування та вибору даних. Додатково буде розглянуто встановлення правил захист комірок та робочих аркушів.

Навчальні матеріали будуть корисними для партнерів, які в своїй діяльності працюють із зберіганням, аналізом та організацію даних.

Тренінг передбачається у вигляді інтерактивної та практичної сесії, де учасники зможуть ставити запитання та працювати з матеріалами.

Місце проведення

Онлайн (Microsoft Teams)

Вимоги

Програмне забезпечення Microsoft Excel, Ноутбук, знання програми рівня 1

Розпорядок денний

Завантажити програму тренінгу.