Skip to main content

Introduction to ArcGIS Pro (Ukrainian)


iMMAP
Enrollment is Closed

Запис на курс

Щоб записатися на курс натисніть кнопку "Enroll Now" та зареєструйтесь.

Про цей курс

ArcGIS — це набір програмного забезпечення для сервера та онлайн системи географічної інформації (ГІС) для перегляду, редагування, керування та аналізу географічних даних. Це програмне забезпечення відіграє важливу роль у гуманітарному секторі, надаючи потужні інструменти для аналізу та візуалізації просторових даних, які можна використовувати для підтримки боротьби зі стихійними лихами, реагування на надзвичайні ситуації та іншої гуманітарної діяльності. На додаток до виконання комплексного геопросторового аналізу для сприяння прийняттю обґрунтованих рішень, ArcGIS можна використовувати для створення карт, графіків і діаграм для представлення складних даних у привабливому та зрозумілому форматі, сприяючи спілкуванню та прийняттю рішень.

Цей курс розроблено для користувачів початкового рівня та надасть вичерпний огляд інструментів геообробки та набір навичок, необхідних для початку створення карт. Під час сесії ви дізнаєтеся про основи географічних інформаційних систем (ГІС), як імпортувати та об’єднувати дані, а також як працювати з різними типами даних і створювати карти.Навчання передбачається як інтерактивне та практичне заняття, де учасники зможуть ставити запитання та виконувати вправи.

iMMAP постійно працює над розширенням технічних матеріалів і на наступних етапах запропонує зацікавленим партнерам гуманітарного сектору тренінги для більш глибокого розуміння ГІС, включаючи аналіз геопросторових даних, моделювання та виконання складних завдань для автоматизації інтеграції даних у геопросторові бази даних.

Місце проведення

Онлайн - Microsoft Teams

Вимоги

Програмне забезпечення ArcGIS Pro, Ноутбук

Розпорядок денний

Завантажити програму тренінгу.